Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu,, “Yapılandırma fırsatından yararlanın”

Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu,, “Yapılandırma fırsatından yararlanın”

Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, yapılandırma fırsatlarından yaranılması konusunda uyardı. Murzioğlu, ''“Yapılandırma fırsatından yararlanın” dedi.


Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, 17 Kasım 2020 tarih 29806 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren "7256 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun"un, oda üyelerinin 2020 yılı 1. taksit tutarları ile ödenmemiş olan 2019 ve daha önceki yıllara ait yıllık aidat ve munzam aidat anapara borçlarına yönelik yapılandırma imkanı sağladığını söyledi.

Takside bölünebilecek
Üyelerin gecikme zammı affından yararlanabilmesine imkan sağlayan Kanun'un başvuru süresinin 28 Şubat 2021 tarihinde sona ereceğini belirten Murzioğlu, “Başvurular 28 Şubat 2021 tarihine kadar odaya bir dilekçe ile ve ‘https://ebelge.tobb.org.tr’ adresinden ve e-devlet kapısı üzerinden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği-Kimlik Doğrulama Hizmetleri-TOBB Oda/Borsa Üye Bilgi Sistemi linki kullanılarak yapılabiliyor. Talep doğrultusunda aidat borç asılları altı takside kadar bölünerek ödenebiliyor. Bu durumda birinci taksitin son ödeme günü 31 Mart 2021 olup, kalan beş taksit birer aylık dönemler halinde tahsil edilecek. Taksitlerden herhangi birinin zamanında ödenmemesi halinde yapılandırma iptal edilecek. Toplam anapara borç tutarı odamızdan kredi kartına altı takside bölerek de ödenebilecek. Üyelerimizi, devletimizin sağlamış olduğu bu imkândan istifade etmeye davet ediyorum” dedi.


Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.