28.DÖNEM MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİMLERİ İÇİN ÇALIŞMALARINA HIZLA DEVAM EDEN YENİDEN REFAH PARTİSİ RİZE İL BAŞKANLIĞI  GENEL MERKEZ TEMAYÜL SORUMLULARININ KATILIMI İLE MİLLETVEKİLLİĞİ ADAYLIĞI TEMAYÜL YOKLAMASI GERÇEKLEŞTİRDİ

28.DÖNEM MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİMLERİ İÇİN ÇALIŞMALARINA HIZLA DEVAM EDEN YENİDEN REFAH PARTİSİ RİZE İL BAŞKANLIĞI GENEL MERKEZ TEMAYÜL SORUMLULARININ KATILIMI İLE MİLLETVEKİLLİĞİ ADAYLIĞI TEMAYÜL YOKLAMASI GERÇEKLEŞTİRDİ

28.DÖNEM MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİMLERİ İÇİN ÇALIŞMALARINA HIZLA DEVAM EDEN YENİDEN REFAH PARTİSİ RİZE İL BAŞKANLIĞI GENEL MERKEZ TEMAYÜL SORUMLULARININ KATILIMI İLE MİLLETVEKİLLİĞİ ADAYLIĞI TEMAYÜL YOKLAMASI GERÇEKLEŞTİRDİ.

İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci yapmış olduğu açıklamada “Muhterem Genel Başkanımız istişareye çok önem vermektedir. Cumhur ittifakına katılmadan önce yine teşkilatlar ile biraraya gelerek fikir teatisinde bulunarak kararını alan Genel Başkanımız, milletvekili belirlemede temayül yoklamaları ile teşkilatın taleplerini alarak yetkili organlara gerekli talimatları verecektir.

img-20230330-wa0028.jpg

Rize temayülümüz hayırlı olsun. 6 kişilik aday adaylığı başvurularımızdan tüm isimlere ayrı ayrı başarılar diliyorum. En hayırlı çalışmalar bu çatı altından ülke geneline ve Rize özeline çıkacaktır. ‘Milli Görüş Meclise’ mottomuz sadece siyasi bir propaganda değil, bu ülkenin ve milletimizin geleceğini imar edecek olan bir çalışmadır.

img-20230330-wa0030.jpg

10 Nisan tarihinde açıklanacak aday listelerimiz ile Rizeli hemşehrilerimizin takdirini toplayarak seçimi galibiyetle tamalayacağız ve Karadeniz’in yeşil incisi Rizemizi hakkıyla temsil edecek, ilimizin geçmişten gelen birikmiş tüm sorunlarını çözecek, yarım kalmış tüm yatırımların takipçisi olacak ve yeni yatırımları ilimize kazandıracak vekilleri Meclise göndereceğiz.”dedi. 

img-20230330-wa0031.jpgimg-20230330-wa0027.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.