AK PARTİ DEREPAZARI İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN TOPAL; DEREPAZARI BELEDİYE BAŞKANI SELİM METİN, AK PARTİ DEREPAZARI İLÇE TEŞKİLATI BİZİ ENGELLEMEK İÇİN ELİNDEN GELEN HER ŞEYİ YAPIYOR” DEMESİNİ KABUL ETMİYOR, ŞİDDETLE REDDEDİYORUZ

AK PARTİ DEREPAZARI İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN TOPAL; DEREPAZARI BELEDİYE BAŞKANI SELİM METİN, AK PARTİ DEREPAZARI İLÇE TEŞKİLATI BİZİ ENGELLEMEK İÇİN ELİNDEN GELEN HER ŞEYİ YAPIYOR” DEMESİNİ KABUL ETMİYOR, ŞİDDETLE REDDEDİYORUZ

Derepazarı Belediye Başkanı Sayın Selim Metin katıldığı Çaytv'deki programda AK Parti ilçe teşkilatımızı,

Cumhur ittifakı hukukuna ve siyasi ahlaka sığmayacak şekilde son derece yakışıksız ifadelerle hedef almış, bizzat isimler vererek tehditler savurmuştur. 4,5 yıldır sürdürdüğü belediye başkanlığındaki başarısızlığını, verdiği sözleri tutmamasını partimize ve ilçe teşkilatımıza tahvil etmeye çalışması traji komiktir. Sayın Metin’in  “Ak Parti Derepazarı ilçe teşkilatı bizi engellemek için elinden gelen her şeyi yapıyor” demesini kabul etmiyor, şiddetle reddediyoruz. Bu ifade en hafif tabiri ile kuyruklu yalandır. 
Aynı programda uzun uzadıya anlattığı iller Bankası desteği ile yapılan altyapı projesine Partimizin ve Milletvekilimiz Sayın Muhammet Avcı’nın desteğini belirten, galericiler sitesi ile ilgili il başkanımız Sayın Hikmet Ayar’ın desteğini vurgulayan Selim Metin’in tutarsızlıklarını kamuoyunun dikkatine sunuyoruz. AK Parti sıkı hiyerarşik yapısıyla genel merkezimizden il, ilçe teşkilatları ve mahalle temsilcilerimize kadar aynı çizgide hareket eden bir siyasi organizasyondur. İlçe teşkilatımızın, il başkanlığımızdan, genel merkezimizden bağımsız hareket etmesi, politika üretmesi söz konusu dahi olamaz. İlçemiz Derepazarı’na yapılan tüm olumlu işlere (alt yapı çalışması ve diğer destekler gibi) AK Parti bir bütün olarak destek vermiş ve vermeye de devam edecektir. AK Parti bir eser ve hizmet hareketidir. Milletimizin yararına olan her olumlu yatırıma, hizmete parti ayrımı yapmaksızın imkanlar dahilinde katkı sunma şiarından asla taviz vermez.

Belediye başkanı Selim Metin’in hezeyanlarla dolu açıklamalarının esas hedefi başarsızlığını, kifayetsiz yönetim anlayışını ve yine kendi ifadesi ile oluşan 80 milyonluk borç kamburunu örtme gayretidir. Verilen desteklerlere rağmen bitirilemeyen altyapı, talan edilen üst yapı, bilinen 80 milyonluk borç yükü ve diğer olumsuzlukların  sorumluluğu belediye başkanı Sayın Selim Metin’e aittir.

Bir takım dedikodular üzerinden kendine siyaset alanı açmaya çalışan ve siyasi kutuplaşmayı körükleyen belediye başkanı Selim Metin’i nezakete ve doğruları söylemeye davet ediyoruz. 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.