ARDEŞEN MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ ETWİNNİNG PROJESİNDE

ARDEŞEN MESLEKİ TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ ETWİNNİNG PROJESİNDE

Ardeşen Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Önemli Proje

Ardeşen Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi öğretmeni Derya ATAY ve öğrencilerinin yürüttüğü  teknolojinin  doğru  kullanımı ve meslek seçimlerine yönelik iki projede de farklı öğretim teknikleri kullanılarak derslere entegre şekilde öğrencilerin kazanımlarını artırmaktadır.


Uzaktan eğitim sürecindede devam eden projelerle öğrencilerin pandemi sürecini daha etkin ve verimli kullanması sağlanmaktadır.


 “Teknolojinin Yeni Lideri Z Kuşağı” Gençleri Projesiyle, teknolojiyi doğru ve faydalı kullanmak ,web2.0 araçlarını tanıma  ve kullanabilme , derslere entegre etme, aynı zamanda e güvenlik ve siber zorbalık hakkında farkındalık oluşturmayla ilgili çalışmalar yapılmaktadır.

ardesen-19.jpg
“Geleceğim İçin Konuşuyorum “Projesiyle meslek seçimi, gelecekte hangi yeni mesleklerin oluşacağı bu konuda nasıl meslek seçimi yapılması gerektiği ve Öğrencilerimizin yeni bir iş aramayı, iş görüşmesi yapmayı ve 21. yüzyıl mesleklerini öğrenmeleri konusundaki çalışmalar öğrenci merkezli yapılmaktadır.
Her iki projede yabancı öğretmen ve öğrencilerden  oluşan kültürel etkileşimi olan  uluslararası bir projedir.

ardesen-12.jpg
Derya ATAY Proje tabanlı eğitimin kalıcı öğrenmeyi sağladığı ve öğrenci merkezli çalışmaların başarıyı artırdığını düşünmektedir. Bu konuda okul müdürümüz Mustafa HACIOĞLU ,okul idaremiz ve ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali Reşat YAZAR süreç boyunca desteklerini esirgemediler.

ardesen-16.jpg

ardesen-20.jpg

ardesen-13.jpg

ardesen-14.jpg

ardesen-15.jpg

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Rize