BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ RİZE İLÇE BAŞKANI ABDULKADİR USTA; KİMYASAL GÜBREDEN  TOPRAKLARIMIZI, ÇAYIMIZI VE ÜRETİCİLERİMİZİ  KURTARMAK İÇİN CANLI YAYIN’DA  AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTUK,  ŞİMDİ ÇALIŞMA BAŞLATILMASI MEMNUNİYET VERİCİ

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ RİZE İLÇE BAŞKANI ABDULKADİR USTA; KİMYASAL GÜBREDEN TOPRAKLARIMIZI, ÇAYIMIZI VE ÜRETİCİLERİMİZİ KURTARMAK İÇİN CANLI YAYIN’DA AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTUK, ŞİMDİ ÇALIŞMA BAŞLATILMASI MEMNUNİYET VERİCİ

Proje ve başarılı çalışmaları ile kamu oyunun takdirini alan, Büyük Birlik Partisi Rize İlçe Başkanı Abdulkadir USTA; 

ORGANİK GÜBRE ÇAYKUR MARKASI İLE YAPILMALI.

Bir yıl önce kimyasal gübreden  topraklarımızı, çayımızı ve üreticilerimizi  kurtarmak için Canlı Yayın Programların da Basın açıklamalarımız da ve her defasında üstüne defalarca durduğunumuz organik gübre fabrikası projemizle ilgili çalışma başlatılması memnuniyet verici.

Açıklamasında İl Özel idaresinin Projemizle ilgili Çay çöpünden organik gübre fabrikası kurulması için çalışma başlatması memnuniyet verici. Biz bu çalışmada  Projeyi daha kapsamlı ve entegreli bir şekilde ele alınarak  Hayvancılıkta dahil edilerek, gübre fabrikası yapılmasından yanayız. Zaten gerekli kapsamı Projemiz var, bunu İl Genel Meclisi Başkanı Sayın İbrahim TÜRÜT Bey tekrar paylaşacağız dedi.


 Başkan USTA; 
 "ÇAYKUR OLMAZSA OLMAZIMIZ"
Büyük Birlik Partisi olarak, ÇAYKUR bu Projeye dahil edilmeli diyoruz. Ve oluşturulacak marka, ÇAYKUR Organik Gübre olmalıdır. Bu vesile ilede yine bizim çözüm ürettiğimiz, ve sesleri olduğumuz Mevsimlik işçilerimizin bir kısmıda Kadroya alınmış olur. 

Son olarak Merkez İlçe Başkan Usta;
"İŞTE SİYASET, İŞTE HİZMET"
Her defasında ifade ettiğimiz üzere Büyük Birlik Partisi olarak Siyasetimizi Şanlı Devletimiz ve Aziz Milletimiz için Çözüm ve Proje ortaya koyarak yapmaya gayret ediyoruz. Ve  ortaya koyduğumuz bu Projelerin dikkate alınarak girişimde bulunması Ülkemizde doğru düzgün Siyasete olan ihtiyacı göstermektedir. Rize'mize Hayırlı Olsun açıklamasında bulundu.

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ RİZE İLÇE BAŞKANI ABDULKADİR USTA'NIN CANLI YAYINDA YAPTIĞI AÇIKLAMA

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Rize