GÜLDEN DEĞER ÇAKICIER, DOĞU KARADENİZ TURİZMİNE DEĞER KATACAK

GÜLDEN DEĞER ÇAKICIER, DOĞU KARADENİZ TURİZMİNE DEĞER KATACAK

TUROYD Turizm Otel Yöneticileri Derneği 3. Olağan Genel Kurulunu Radisson Blu Hotel & Spa İstanbul Tuzla Otelde gerçekleştirdi.

15 yıldır turizm sektörünün içinde olan hemşerimiz Gülden Değer ÇAKICIER, Turizm Otel Yöneticileri Derneğinin Doğu Karadeniz Bölge Yürütme Kurulu Genel Sekreterliğine seçildi.
Gülden Değer ÇAKICIER, Rize’de ilk rafting, kayak turları düzenleyerek Rize turizmine ve tanıtımına önemli katkılar sağlamıştı.
Uzun süre turizm sektörünün içinde olan Gülden Değer ÇAKICIER, RTEÜ personeli Ufuk Çakıcıer’le 2015’te hayatlarını birleştirdiklerinde gelin arabası yerine, Fırtına Deresi’nde gelin arabası gibi süslenen bir bota binmişlerdi. Davetliler ve arkadaşları da dere üzerinde botlarla düğün konvoyu oluşturarak onlara eşlik etmişti.
Seçim sonrasında TUROYD Turizm Otel Yöneticileri Derneği Genel Kurulu tarafından bir basın açıklaması yapıldı.
BASIN BÜLTENİ
Yapılan Genel Kurulda 2021-2023 dönemi Yönetim ve Denetim Kurulu  Asil ve Yedek Üyelerinin seçimi yapıldı ve TUROYD; Oybirliği ile Genel Başkan olarak Ali Can AKSU ile tekrar yola devam dedi. 

gulden-deger-cakicier2.png
Başkan Yardımcılığına Savaş ÇOLAKOĞLU, Genel Sekreterliğe Tayfun SANCAR ve Saymanlığa Barış KAHRAMAN seçilirken;
Turizm Otel Yöneticileri Derneğinin Doğu Karadeniz Bölge Yürütme Kurulu Başkanlığı’nda görev değişimi oldu. Başkanlığa Serkan SERDAR, Başkan Yardımcılığına Hikmet NAVDAR, Genel Sekreterliğe Gülden DEĞER ÇAKICIER getirilirken, Artvin İl Başkanlığına Osman TOSUN, Gümüşhane ve Bayburt İl Başkanlığına Ahmet Zeki KÖKSAL, Giresun İl Başkanlığına Dursun AYDIN, Rize İl Başkanlığına Murat KAPTAN ve Trabzon İl Başkanlığına ise Oykan GÜLEN getirildi.
TUROYD, yeni dönemde teşkilat alt yapısını güçlendirerek 9 Bölge Yürütme Kurulu Başkanı, Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri ile 87 İl ve İlçe Başkanı ve 18 Ülke Başkanı atamalarını yaparak, Hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada etkinliğini arttırdı.  Ayrıca TUROYD ve Üniversiteler işbirliği ile 24 Üyeden oluşan Akademisyenler Kurulunu oluşturuldu.

gulden-deger-cakicier3.png
3. Olağan Genel Kurulda Yönetim Kurulu Başkanı  Ali Can Aksu ;  
“Hayata anlam katan her eylemin içinde profesyonel anlayışımızla Türk Turizminin gelişimine katkıda bulunmaya, sektöre yön vermeye ve olmazsa olmazımız OTELCİLİK MESLEK YASASI’nın çıkarılması için tüm gücümüzle çalışmaya  devam edeceğiz” diyerek,  “Bugünkü Genel Kurulumuz da başta Divan kurulu olmak üzere, tüm genel kurul üyelerimize bize bu görevi layik gördüklerinden dolayı sonsuz teşekkür ediyorum, Bu vesile ile yeni görevlerine atanan arkadaşlarımıza başarılar dilerken,  2019-2021 yılları arasında 2. Dönem olarak görev yapan tüm Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerimiz ile BYK Başkan, Genel Sekreter ve İl Başkanlarımıza emeklerinden dolayı sonsuz teşekkür ederim” diyerek sözlerine son verdi.

gulden-deger-cakicier1.jpg
TUROYD Turizm Otel Yöneticileri Derneği 2017 Yılında Kurulmuş, Türkiye Turizminin 100 Milyar Doları aşan yatırımlarını  yönetenleri bir çatı altında toplayan ve Türkiye dışında 18 Ülke’ de faaliyet gösteren, iletişim ağında 3000’ e yakın Otel Yöneticisi bulunan bir dernektir.

gulden-deger-cakicier.jpg

Ceyhun Kalender
Handüzü Yaylası 
Kültür ve Tabiat Varlıklarını 
Koruma Derneği
 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.