Kalkandere Belediye Başkanı Seçilen Mehmet Yılmaz'dan Teşekkür Mesajı

Kalkandere Belediye Başkanı Seçilen Mehmet Yılmaz'dan Teşekkür Mesajı

31 MART YEREL SEÇİMLERİNDE KALKANDERE BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANAN AK PARTİ ADAYI MEHMET YILMAZ'DAN TEŞEKKÜR MESAJI. MEHMET YILMAZ; HEP BERABER ELELE VEREREK KALKANDERE'MİZİ HAK ETTİĞİ YERE GETİRECEĞİZ DEDİ

Kalkandere Belediye Başkanı Seçilen Mehmet Yılmaz'ın Teşekkür Mesajı

Sevgili Kalkandereliler

Belediye Başkanınız olmanın onur ve gururunu taşıyorum. Bana göstermiş olduğunuz güvene minnettar olduğumu belirtmek istiyorum. Bu görevi, layık olduğu şekilde dürüstçe, sevgiyle, yılmadan yorulmadan çalışarak yerine getireceğimden hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Seçim çalışmalarım süresince bizlerin yanında yer alan ya da almayan her kim olursa olsun hepinizden güleryüz, ilgi ve alaka gördüm.Gerçek Belediyecilik anlayışıyla kapılarımız siz hemşerilerimize sonuna kadar açıktır ve daima açık kalacaktır.

Önümüzde 5 yıl gibi uzun bir süre var. Bu süre içerisinde çok çalışarak bütün zorlukların üstesinden geleceğimize inanıyorum. Aldığım oyların üzerime yüklediği sorumluluğun farkındayım.

Hazırladığımız projeleri, seçim öncesi elimden geldiği kadar sizlere anlatmak için gayret gösterdim. Şimdi hayata geçirme zamanı.Kalkanderede yaşanacak değişim ve gelişmeler çok kısa bir süre sonra gözle görülecektir.

Amacımız her zaman Kalkandere'yi Geliştirmek ve daha ileriye götürmek olacaktır.Sizlere söz verdik ve sözümüzde duracağız.

Seçimlerde verdiğiniz destek ve güvenin devam etmesi, tüm sorunların çözümünde, üstesinden gelebilmede, hizmetlerimizin artırılması ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesinde büyük rol oynayacaktır.

Hep beraber elele vererek Kalkandere'mizi hak ettiği yere getireceğiz.

Bana bu görevi layık gören tüm hemşerilerime, bıkmadan yorulmadan bizleri takip eden değerli basın mensubu arkadaşlarıma tekrar tekrar teşekkür eder sevgi ve saygılarımı sunarım.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.