Mustafa Bayrak;  Bu Çürümüş Zihniyet Neye Hizmet Ediyor

Mustafa Bayrak; Bu Çürümüş Zihniyet Neye Hizmet Ediyor

53 Gazeteciler Derneği Başkanı Mustafa Bayrak çürümüş zihniyetin neye hizmet etmeye devam ettiğini merak ediyoruz dedi.

HANGİ AKLA HİZMET EDİYORLAR


-104 Amiralin mevcut iktidara ders vermeye çalışmasının seçilmiş iradeye hakaret ve milletin kafasını karıştırmaktan başka bir şey olmadığını belirten 53 Gazeteciler Derneği Başkanı Mustafa Bayrak “ Emperyalist güçlere ve FETO kafalarına hizmet etmeye çalışan çürümüş beyinlerin aldıkları derslerin yetmediğini söyledi.
   
104 Amiralin imzası ile yayınlanan bildiriye tepki koyan 53 Gazeteciler Derneği Başkanı Mustafa Bayrak çürümüş beyinlerin ülkeye zarar veremeyeceğini genç nesillerin buna müsaade etmeyeceğini belirtti.


    53 Gazeteciler Derneği Başkanı Mustafa Bayrak ülkede kaos ve gündem yaratmaya çalışan 104 Amiralin hedeflerine ulaşmasının mümkün olmayacağını belirterek “ Bu zihniyet 15 Temmuz da bu milletten gerekli dersi almıştır, bugün halen kuyruk acısı olan FETO kafalı çürümüş beyinler, ülkede kaos yaratmak ve Korona Virüsün tüm dünyayı tehdit ettiği dönemde insanların kafasını karıştırmak istemekteler. Emperyalist güçlerin uşaklığını yapan ve kuyruk acısı olan bu beyinlere bu ulus gerekli dersi vermiştir ve vermeye devam edecektir” dedi.


     Tüm dünyayı etkisi altında alan Korona virüs tehdidinin olduğu bu dönemde ortaya çıkan ağ örülmüş beyinlerin hiçbir karşılık görmeyeceği aşikârdır, akılları sıra ülkede kafaları karıştırmak isteyen ve maalesef geçmişi ülke savunması için asker olan bu şahsiyetler genç ve dinamik neslimizi etkileyemeyecek ve yine gerekli dersi alacaklardır. Korona virüsten daha tehlikeli olan örümcek kafalılara Türk adaleti gerekli dersi verecektir” dedi.
 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.