SAADET PARTİSİ RİZE İL BAŞKANI AV. MUHAMMET KAÇAR, “MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN MİLLET İTTİFAKI’YLA İKTİDARA GELECEK ” MİLLİ GÖRÜŞ ANCAK 1997 DE KISA SÜRELİ İKTİDAR OLABİLDİ.MİLLİ GÖRÜŞ,MİLLET İTTİFAKIYLA YENİDEN İKTİDARA GELECEKTİR DEDİ

SAADET PARTİSİ RİZE İL BAŞKANI AV. MUHAMMET KAÇAR, “MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN MİLLET İTTİFAKI’YLA İKTİDARA GELECEK ” MİLLİ GÖRÜŞ ANCAK 1997 DE KISA SÜRELİ İKTİDAR OLABİLDİ.MİLLİ GÖRÜŞ,MİLLET İTTİFAKIYLA YENİDEN İKTİDARA GELECEKTİR DEDİ

SAADET PARTİSİ RİZE İL BAŞKANI AV. MUHAMMET KAÇAR, “MİLLİ GÖRÜŞ’ÜN MİLLET İTTİFAKI’YLA İKTİDARA GELECEK ” MİLLİ GÖRÜŞ ANCAK 1997 DE KISA SÜRELİ İKTİDAR OLABİLDİ .

Saadet Partisi Aralık Ayı Rize İl Divan Toplantısı il başkanlığı salonunda yapıldı. Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyeleri İsmail Hakkı Akkiraz ve Hasan Uzun beylerin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda 2022 yılının son üç gününde Rize’de ilçe ziyaretleri yaparak seçim çalışmalarının hızlandırılacağı konuşuldu.

muhammet-kacar-1.jpg
Saadet Partisi Rize İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar, “Milli Görüş’ün Millet İttifakı’yla iktidara gelecek.” dedi. Kaçar konuşmasında,  “Seçim öncesi çalışmalarımız Aralık ayının son 3 gününde yoğunlaştıracağız. Türkiye çapında böyle bir çalışmamız olacak. Yaptığımız planlama çerçevesinde ilimizi 3’e ayırıp 3 ayrı çalışma grubu oluşturduk. Bu çalışmaları ilçe başkanlarımıza bildirdik. Gruplar halinde sokak, esnaf ve STK ziyaretleri gerçekleştireceğiz. Milli Görüş ancak 1997 de kısa süreli iktidar olabildi ve bu süre zarfında milletimize büyük hizmetler yaptı. Önümüzdeki yıl yapılacak seçimde de Milli görüş, millet ittifakıyla yeniden iktidara gelecektir. Bu iktidar milli görüş politikalarının uygulandığı bir iktidar olacaktır.” dedi.

muhammet-kacar-12.jpg

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Uzun konuşmasında, “Bu güne kadar iyi çalışmalar yaptık. Ama daha çok çalışmamız gerekiyor. Erbakan Hocamızın teşkilat çalışmaları çerçevesinde çalışırsak o kadar daha işlerimiz kolaylaşır. Hiç kimse yaptığı çalışmalardan mustarip olmasın. IMF 3 ayda Türkiye’nin bütçesini hazırladı. 250 milyar da yine bütçeye açık koydu. Hükümet açığı neden koyuyor. Türkiye’yi sömürenlere şu kadar daha size faiz vereceğim. 517 milyar faiz size yetmez. Onu artıracağım onun için bana destek verin diyor. Yani bu hükümetin başı ülkenin kaynaklarını faiz lobilerine aktararak seçimler için destek istiyor” dedi.

muhammet-kacar-13.jpg

Toplantının sonunda Muradiye Kurucu Belde Başkanı olarak atanan Cemal Nar’a İlçe Başkanı Mustafa Kalender tarafından hazırlanan görevlendirme belgesi GİK Üyesi Hasan Uzun Bey ve İl Başkanı Av. Muhammet Kaçar Bey tarafından takdim edildi.

muhammet-kacar-14.jpg

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.