TÜRKİYE'DEN İSRAİL'E GİDEN TİCARET GEMİLERİNE BİR TEPKİDE SAADET PARTİSİ RİZE İL BAŞKANI MUHAMMET KAÇAR'DAN GELDİ.MİLLET ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTI , SIRA HÜKÜMETTE DEDİ

TÜRKİYE'DEN İSRAİL'E GİDEN TİCARET GEMİLERİNE BİR TEPKİDE SAADET PARTİSİ RİZE İL BAŞKANI MUHAMMET KAÇAR'DAN GELDİ.MİLLET ÜZERİNE DÜŞENİ YAPTI , SIRA HÜKÜMETTE DEDİ

İsrail'le ticaret, Filistin'e ihanet!Türkiye’den İsrail’e giden ticaret gemilerine bir tepki de Saadet Partisi Rize İl Başkanı Avukat Muhammet Kaçar’dan geldi.

İsrail'le ticaret, Filistin'e ihanet!

Türkiye’den İsrail’e giden ticaret gemilerine bir tepki de Saadet Partisi Rize İl Başkanı Avukat Muhammet Kaçar’dan geldi.

Ticari ilişkilerin durdurulması ve İsrail’e ambargo uygulanması gerektiğini söyleyen Kaçar, “Ciğerimiz kan ağlıyor. Her gün öldürülen bebekleri, katledilen insanları, yıkılan ecdat mirasını gördükçe kahroluyoruz. Hükümet kanadından iki aydır somut bir adım bekliyoruz. Biliyoruz ki bizim ülkemiz Filistin’de akan kanı durduracak kudrete sahiptir. Ne yazık ki icraat makamında olanlar yalnızca konuşuyorlar. Somut bir adım atılmadığı gibi, üzülerek öğreniyoruz ki, Terör Devleti İsrail’le ticaretimiz son sürat devam ediyor.” dedi.

“Filistinlilerin kanı akarken zalimle yapılan ticaret haram bir ticarettir.” diyen Saadet Partisi Rize İl Bşkanı Kaçar, “Sivilleri, hastaneleri, camileri, okulları bombalayan bu canilere Türkiye’nin varlığını hissettirmeliyiz. İsrail'le ticaret, Filistin'e ihanettir. Bir an önce bu yanılgıdan dönmeli, kardeşlerimizin yanında olmalıyız. Bu Türkiye’de yaşayan vicdanlı her bir vatandaşın talebidir. İsrail’in ihtiyaçlarını karşılayan firmalara artık dur denilmelidir.” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.