YENİDEN REFAH PARTİSİ RİZE İL BAŞKANI  MEHMET AKİF ZERDECİ 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ; BU ŞANLI ZAFER, NE KADAR ZAMAN GEÇERSE GEÇSİN, HEP AYNI HEYECAN VE HAYRANLIKLA HATIRLANMASI GEREKEN MUHTEŞEM BİR OLAYDIR DEDİ

YENİDEN REFAH PARTİSİ RİZE İL BAŞKANI MEHMET AKİF ZERDECİ 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ; BU ŞANLI ZAFER, NE KADAR ZAMAN GEÇERSE GEÇSİN, HEP AYNI HEYECAN VE HAYRANLIKLA HATIRLANMASI GEREKEN MUHTEŞEM BİR OLAYDIR DEDİ

YENİDEN REFAH PARTİSİ 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ KUTLMA MESAJI

Çanakkale, bütün İslam dünyasının mevcudiyet destanıdır.
Çanakkale, bir iman imtihanı, mahşer provasıdır.
Çanakkale, hak ile batılın savaşıdır.
Çanakkale, silah mı yoksa iman mı kazanacak sorusunun cevabıdır.
Çanakkale, azmin, imanın ve vatan aşkının tüm teknolojik güce üstün geldiği yerdir.
Çanakkale, haç ile Hilalin kavgasıdır.
Çanakkale, İslam’ın zaferidir.
Çanakkale saldırısı, Türkiye’yi, haçlı avrupanın bir parçası yapma ve İsrail’in kurulması için alt yapı oluşturma hazırlığıydı. 
Çanakkale, Siyonist Yahudilerin kışkırttığı haçlı emperyalizminin kendilerine en büyük engel gördükleri Osmanlı’yı yıkma ve İslam dünyasını dağıtma planıydı.

Bu şanlı zafer, ne kadar zaman geçerse geçsin, hep aynı heyecan ve hayranlıkla hatırlanması gereken muhteşem bir olaydır.

Çanakkale şehitlerimizi sadece anmak yeterli değildir; onları anlamakta gerekmektedir.

Merhum liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın “Bugün İslamı çağdışı, müslümanı irticacı görenler, Çanakkale Destanı’nı , Sakarya , Dumlupınar ve  Kıbrıs harekâtını  anlayamazlar. Eğer anlamış olunsaydı, Çanakkale’de bize saldıran haçlı ırkçı emperyalist güçlerle bugün dostluk kurmaz, AB’ye girmeye çalışmazlardı“ söylemi ile Çanakkale zaferini ve aziz şehitlerimizi daha iyi anlamış bulunmaktayız.

18 Mart Çanakkale zaferi 108. seneyi devriyesinde, destansı bir mücadele ile geri dönmeyi düşünmeden vatan savunması için cepheye koşan, mukaddes kanlarını sebil, canlarını da seve seve feda ederek tüm Dünyaya “ÇANAKKALE GEÇİLMEZ” diye haykıran ve nihayet bu kutsal toprakları bizlere VATAN olarak emanet eden başta Çanakkale Şehitleri olmak üzere tüm şehit-lerimizi ve ahirete irtihal etmiş gazilerimizi rahmet ve dualarla yâd ediyoruz.

18 Mart Çanakkale Zaferi’mizin 108. yılı kutlu olsun.

MEHMET AKİF ZERDECİ
Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.