Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nden 18 Bin TL. Ödüllü Logo Yarışması

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nden 18 Bin TL. Ödüllü Logo Yarışması

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi yeni logosunu belirlemek için toplamda 18 Bin

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Arif Yılmaz yaptığı açıklamada, Üniversitenin yeni logosunun belirlenmesi amacıyla, Türkiye genelinde herkesin katılabileceği, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ve Rize kimliğini ön plana çıkartacak ödüllü logo yarışması düzenlediklerini söyledi. Logo yarışmasının başladığını açıklayan Rektör Yılmaz, yarışmanın 26 Nisanda sona ereceğini, seçilecek logonun ise 3 Mayısta açıklanacağını bildirdi.

Rektör Prof. Dr. Arif Yılmaz, yarışmada birinci olan eser sahibine On Bin TL., ikinci olana Beş Bin TL. ve 3 Mansiyona da Bin’er TL ödül verileceğini belirtti. Yarışmada dereceye girenlere toplam 18 Bin TL ödülün, Rize İlinde Üniversite Geliştirme Derneği tarafından karşılandığını ifade eden Rektör Yılmaz, bu vesile ile her konuda kendilerine destek olan Dernek Başkanları Rahmi Metin’e ve Dernek mensuplarına teşekkür ettiklerini söyledi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Ödüllü Logo Yarışması ile ilgili, şartname ve başvuru formunun, Üniversitenin resmi Web sayfasında www.rize.edu.tr ve Rize İlinde Üniversite Geliştirme Derneği Web sitesinde www.rizeunivder.org bulunduğunu ifade eden Rektör Yılmaz, logo yarışmasına başvuruların başladığını ve 26 Nisan 2012 tarihinde sona ereceğini söyledi. Rektör Prof. Dr. Arif Yılmaz, logo yarışması başvurularının Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Genel Sekreterliğine yapılacağını söyledi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Arif Yılmaz, yarışmaya katılacak eserleri değerlendirmek üzere, Danışma Kurulu ve Teknik Kuruldan oluşan, Seçici Kurul oluşturduklarını, sonuçların 3 Mayıs 2012 tarihinde ilan edileceğini belirtti. Rektör Yılmaz, profesyonel, amatör ilgi duyan herkesin yarışmaya katılmasını beklediklerini ifade ederek, şimdiden tüm yarışmacılara başarılar diledi.

 

recep-tayyip-erdogan-universitesi-logosunu-ariyor-1.jpg

 


Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.