Ahmed ÇITLAKOĞLU

Ahmed ÇITLAKOĞLU

Çağın Hülâgû Han’ı Gülen Haini!..

 Tarih, bir gün FETÖ terör örgütü lideri Fethullah Gülen’den “21.yüzyılın  Hülâgû Han’ı” diye yazacaktır!..
 
Nasıl ki 13.yüzyılda Hülâgû Han, Irak’ta (Bağdat’ta) cami ve kütüphaneleri tamamen tahrip etmiş, bütün ilmî kitapları Dicle nehrine atarak günlerce nehrin mürekkep renginde akmasına sebep olmuş, ta o çağda 2-3 milyon âlim-cahil topyekûn Bağdat halkını kılıçtan geçirmiş ise;
Çağımızda da Gülen Haini, Türkiye’de bugüne kadar yetişmiş, dinî, millî ve manevî değerlere bağlı inançlı, zeki ve kabiliyetli ilim ehli milyonlarca insanımızı manen kılıçtan geçirmiş, onların hayatlarını ve geleceklerini karartmış, ocaklarını söndürmüştür. 
 
 
 
***
Zalim Hülâgû Han’ın Dicle nehrine attığı kitaplardan akan mürekkepler ne ise; 
Terörist Gülen Hain’in de 15 Temmuz ayaklanmasıyla sebep olduğu şehidlerin ve gazilerin kanları, şehid yakınlarının, gazilerin ve ceza evlerindeki (piramidin tepesindeki Gülen’in (A) takımındaki hainler hariç) binlerce masumların gözyaşları aynıdır.
***
15 Temmuz’dan sonra FETÖ davasında (hainler hariç) ne kadar masum mağdurlar var ise; bunların asıl, baş sorumlusu Gülen Hainidir. 
 
Bu ülkede 15 Temmuz ayaklanması olmasaydı; bu vesileyle hiçbir mağduriyet de yaşanmayacaktı.
***
FETÖ örgütüne bilerek giren ve aktif rol oynayan hainler vardır.
Örgütün kurumlarında (örgütün yapısını bilmeden) çalışan gafiller de vardır.
 
Bu örgüt ve kurumlarındaki hainleri masum gibi göstermeye çalışmak da ayrı bir hainliktir!
Amma masumları hainlerden ayırt etmeden onları hain gibi göstermek ve mağduriyetlerinin devamından yana olmak da (hainleri masum göstermek gibi) hainliktir!
***
FETÖ bir terör örgütüdür. PKK da bir terör örgütüdür.
Lakin FETÖ, PKK’dan daha tehlikeli bir terör örgütüdür.
 
FETÖ ve hainleriyle mücadele devam etmeli.
Ancak FETÖ’nün siyasî ayağı ifşa edilmeden, onlar temizlenmeden, onlardan hesap sorulmadan FETÖ ile sağlıklı bir mücadele verilemeyeceği ve arzu edilen neticenin alınamayacağı da bilinmelidir.
***
“Sakın adamın iyisi ile kötüsünü bir tutma; çünkü bu eşitlik, iyileri iyilikten soğutur; kötülerin de kötülüğe eğilimini artırır.“ (Hz. Ali)
 
Vesselam… 
Ahmed Çıtlakoğlu
06 Kasım 2019 Çarşamba / 09 R.Evvel 1441
 
Önceki ve Sonraki Yazılar